• Plastová a dřevěná okna

  Plastová a dřevěná okna z německého profilu VEKA, okna pro rodinné i bytové domy, špaletová okna, kvalitní bezpečnostní kování …

 • Dveře Heroal

  Dřevohliníkové dveře a vstupní portály Heroal pro Váš dům i pro panelové domy a jako vchodové dveře pro Vaší firmu …

 • Kvalitní doplňky

  Na naše okna montujeme jen ty nejkvalitnější doplňky – například bezpečnostní kování MACO nebo kliky HOPPE Secustik

 • Interiérové dveře

  Jako doplněk pro Váš interiér dveře od předního českého výrobce SOLODOOR

Poradna


 1. Werner napsal:

  Dobrý den, máme zájem o dřevěná okna s trojskly. Měla by mít stylový design. Rozměr okna je 145 x 265 cm. Parapety chceme nechat stávající, protože jsou nové. Jednalo by se asi o 10 oken.
  Děkuji.
  Ing. Wernerová

  • limagroup napsal:

   Dobrý den.
   Vážená paní Wernerová,
   rád bych Vám zpracoval co nejpřesnější cenovou nabídku, prosím Vás tedy o uvedení telefonického kontaktu na Vás, abychom s Vámi mohli upřesnit poptávku, případně se dohodnout na osobním setkání (pouhý rozměr okna nám k vytvoření nabídky nestačí). Zaměření, konzultace a vytvoření cenové nabídky samozřejmě neplatíte.

   S pozdravem A.Němec

 2. Jana napsal:

  Dobrý den,prosím Vás o radu,zda se dají přikoupit na plastová okna vnitřní mřížky.Bohužel jsme kápli na podvodníka,který nám zhotovil okna s mřížkami,ale jen některé,slíbil,že nám je vymění,ale už se neozval a mobil nebere,na dopisy nereaguje.Děkuji

  • limagroup napsal:

   Dobrý den.
   Omlouvám se za zpoždění s odpovědí. Pokud je Váš dotaz ještě aktuální, pak ano, skla se dají vyrobit nové s mřížkami, pro tento případ je nutná návštěva technika, který zjistí na místě rozměry skel, poté Vám uděláme cenovou nabídku a po jejím schválení můžeme skla nechat vyrobit a vyměnit.

 3. Jana Nová napsal:

  Dobrý den,
  doplníte, prosím, na stránky ceník? Potřebuji jen pro srovnání, konkrétní poptávku ještě posílat nechci…
  Děkuji, Jana

  • limagroup napsal:

   Dobrý den.
   Samozřejmě. Stránky nyní procházejí zásadní rekonstrukcí, tak aby jste zde nalezli všechny potřebné informace. Orientační ceníky budou během září doplněny, nicméně upozorňuji na to, že vzhledem k povaze našich produktů, vyráběných na míru, existuje mnoho variant a všechny nelze v ceníkách postihnout. Stejně tak se nemusíme “trefit” do rozměrů a výbavy a už vůbec nemůžeme do ceníku zohlednit prodávané množství, vzdálenost dopravy…
   Přesto na Vaše četné žádosti u základních typů oken, uvedeme pro srovnání základní ceny ve všech nabízených materiálech. Určitě je pak lepší zaslat konkrétní poptávku, kde Vám “ušijeme cenu na míru”. Zpracování takové nabídky je samozřejmě ZDARMA.

 4. Petr napsal:

  Dobrý den, jaký typ oken byste mi doporučili pro rekonstrukci rodinného domu? Počet komor, dvojsklo nebo trojsklo?…
  Děkuji.

  • limagroup napsal:

   Dobrý den.
   Nemáte-li na rekonstrukci vypracovaný projekt, kde Vám projektant stanoví požadované parametry oken, tak aby vyhověly požadavkům na celkovou tepelnou pohodu Vašeho domu, je to pak zcela na Vašem uvážení. Rozhodovat se můžete nejen podle očekávané tepelné izolace a tím úspory energií, ale i podle vstupní ceny. V současné době se stále ještě hojně používají např. pětikomorová okna s dvojskly (VEKA Softline70, Swingline, EcoSoftline, TTK Klasik, Komfort), modernější ale také dražší provedení s více komorami a trojskly (VEKA Alphaline plus, Softline82 plus, TTK Komfort plus) se dnes používají především v nízkoenergetických a pasivních stavbách. Pokud do těchto lepších oken máte možnost investovat, určitě se Vám to v horizontu několika let vyplatí. Jejich tepelná izolace je až o polovinu vyšší než u standardních oken.

Napsat dotaz


Kontakt

LIMAGROUP s.r.o.
Otakarova 222/11
140 00 Praha 4

mobil: 775 386 377 -9
info@limagroup.cz

POZOR ZMĚNA KONTAKTU A OTVÍRACÍ DOBY.

Z provozních důvodů je dočasně omezena provozní doba takto:
Po,St 9-17 (jiné hodiny a dny pouze po předchozí domluvě)
Pro tel. komunikaci užívejte pouze mobilní čísla (pevná linka zrušena)!!!

Odběr novinek Limagroup