• Plastová a dřevěná okna

  Plastová a dřevěná okna z německého profilu VEKA, okna pro rodinné i bytové domy, špaletová okna, kvalitní bezpečnostní kování …

 • Dveře Heroal

  Dřevohliníkové dveře a vstupní portály Heroal pro Váš dům i pro panelové domy a jako vchodové dveře pro Vaší firmu …

 • Kvalitní doplňky

  Na naše okna montujeme jen ty nejkvalitnější doplňky – například bezpečnostní kování MACO nebo kliky HOPPE Secustik

 • Interiérové dveře

  Jako doplněk pro Váš interiér dveře od předního českého výrobce SOLODOOR

Luxusní okna

Harmonická a útulná atmosféra mezi vlastními stěnami.

Je pouze na Vás zda se rozhodnete pro tradiční smrk, tvrdé dřevo meranti, atraktivní modřín, nebo exkluzivní dub. Zpracováváme pouze dřevo vybrané jakosti. Jednotlivé dřevěné elementy rámů a křídel oken jsou před sestavením opatřeny naší jedinečnou povrchovou úpravou. Díky použití této speciální technologie (pouze u oken Bayerwald) okno daleko lépe odolává povětrnostním vlivům a má podstatně prodlouženou životnost.

BAYERWALD H80

DŘEVĚNÁ OKNA BAYERWALD H80 s 11-ti bodovým bezpečnostním kováním s trezorovým zavěšením uloženým plně zakrytě (světový patent BAYERWALD)

BAYERWALD® dřevěné okno H80 je vyrobeno z třívrstvého nenastavovaného okenního hranolu z masivního dřeva ve výběrové kvalitě, téměř 100% bez suků. Dřevo je vysušeno na 12 – 15%, veškeré hrany jsou zaobleny v poloměru 6 mm. Rohové spoje jsou provedeny dvojitým čepováním se speciálním sklížením (D4) dle normy DIN 68602/EN204. Koeficient tepelné propustnosti celého okna ve standardním provedení je Uw = 1,2 Wm2K. Platnost technických parametrů a kvalita zpracování je garantována vlastnictvím respektovaného certifikátu RAL!

Stavební hloubka:
80mm

Vzhled:
Šikmý

Povrchová úprava:

Třístupňová povrchová úprava BAYERWALD® dřevěných oken H80 je ve standardním provedení nanášena na jednotlivé elementy rámů a křídel ještě před kompletací. Díky použití této speciální technologie BAYERWALD® dřevěné okno H80 lépe odolává povětrnostním vlivům a má podstatně prodlouženou životnost.

Kování:

BAYERWALD® dřevěná okna H80 jsou ve standardním provedení dodávána s 11-ti bodovým bezpečnostním kováním s trezorovým zavěšením, které je uloženo plně zakrytě. Trezorový závěs oken je naším světovým patentem. Okenní klička je vybavena bezpečnostním tlačítkem. Díky tomuto kování je vedle enormní odolnosti proti vloupání dosaženo výrazného zlepšení všech důležitých vlastností oken (viz popis dle nejdůležitějších kritérií). Samozřejmostí je pojistka proti chybné manipulaci a zvedák okenního křídla v zavřeném stavu. Kování odzkoušeno na třídu odolnosti WK1 – ve standardním provedení bez příplatku.

Okapnice:

Odvod vody je zajištěn velkoprostorovou okapnicovou lištou s integrovaným těsněním a kotvenou bez použití šroubů. Křídlová okapnice chrání spodní část okenního křídla.

Zasklení:

BAYERWALD® dřevěná okna H80 jsou standardně vybavena izolačním dvojsklem vlastní výroby s koeficientem tepelné propustnosti Ug = 1,1 Wm2K. Distanční meziskelní rámeček z nerezové oceli zlepšuje tepelně izolační vlastnosti a ještě více omezuje tvorbu kondenzátu na vnitřní straně oken. (informace o dalších možnostech viz dále: varianty zasklení)

Těsnění:

Standardní provedení obsahuje speciální trojí, v rozích přesně doléhající těsnění z vysokou tvarovou pamětí na optimálních místech (1 x rám, 2x křídlo).

BAYERWALD H90

BAYERWALD® dřevěné okno H90 je vyrobeno ze čtyřvrstvého nenastavovaného okenního hranolu z masivního dřeva ve výběrové kvalitě, téměř 100% bez suků. Dřevo je vysušeno na 12 – 15%, veškeré hrany jsou zaobleny v poloměru 6 mm. Rohové spoje jsou provedeny dvojitým čepováním se speciálním sklížením (D4) dle normy DIN 68602/EN204. Koeficient tepelné propustnosti celého okna ve standardním provedení je Uw = 0,95 Wm2K. Platnost technických parametrů a kvalita zpracování je garantována vlastnictvím respektovaného certifikátu RAL!

Stavební hloubka:
90mm

Vzhled:
Šikmý

Povrchová úprava:

Třístupňová povrchová úprava BAYERWALD® dřevěných oken H90 je ve standardním provedení nanášena na jednotlivé elementy rámů a křídel ještě před kompletací. Díky použití této speciální technologie BAYERWALD® dřevěné okno H90 lépe odolává povětrnostním vlivům a má podstatně prodlouženou životnost.

Kování:

BAYERWALD® dřevěná okna H90 jsou ve standardním provedení dodávána s 11-ti bodovým bezpečnostním kováním s trezorovým zavěšením, které je uloženo plně zakrytě. Trezorový závěs oken je naším světovým patentem. Okenní klička je vybavena bezpečnostním tlačítkem. Díky tomuto kování je vedle enormní odolnosti proti vloupání dosaženo výrazného zlepšení všech důležitých vlastností oken (viz popis dle nejdůležitějších kritérií). Samozřejmostí je pojistka proti chybné manipulaci a zvedák okenního křídla v zavřeném stavu. Kování odzkoušeno na třídu odolnosti WK1 – ve standardním provedení bez příplatku.

Okapnice:

Odvod vody je zajištěn velkoprostorovou okapnicovou lištou s integrovaným těsněním a kotvenou bez použití šroubů. Křídlová okapnice chrání spodní část okenního křídla.

Zasklení:

BAYERWALD® dřevěná okna H90 je standardně vybaveno izolačním trojsklem vlastní výroby s koeficientem tepelné propustnosti Ug = 0,7 Wm2K. Distanční meziskelní rámeček z nerezové oceli zlepšuje tepelně izolační vlastnosti a ještě více omezuje tvorbu kondenzátu na vnitřní straně oken. (informace o dalších možnostech viz dále: varianty zasklení)

Těsnění:

Standardní provedení obsahuje speciální trojí, v rozích přesně doléhající těsnění z vysokou tvarovou pamětí na optimálních místech (1 x rám, 2x křídlo).

BAYERWALD H90 Plus

BAYERWALD® dřevěné okno H90+ je vyrobeno ze čtyřvrstvého nenastavovaného okenního hranolu z masivního dřeva ve výběrové kvalitě, téměř 100% bez suků. Profil rámu i křídla je vybaven technologií tepelně izolačních komor. Dřevo je vysušeno na 12 – 15%, veškeré hrany jsou zaobleny v poloměru 6 mm. Rohové spoje jsou provedeny dvojitým čepováním se speciálním sklížením (D4) dle normy DIN 68602/EN204. Koeficient tepelné propustnosti celého okna ve standardním provedení je Uw = 0,76 Wm2K. Platnost technických parametrů a kvalita zpracování je garantována vlastnictvím respektovaného certifikátu RAL!

Stavební hloubka:
90mm

Vzhled:
Šikmý

Povrchová úprava:

Třístupňová povrchová úprava BAYERWALD® dřevěných oken H90+ je ve standardním provedení nanášena na jednotlivé elementy rámů a křídel ještě před kompletací. Díky použití této speciální technologie BAYERWALD® dřevěné okno H90+ lépe odolává povětrnostním vlivům a má podstatně prodlouženou životnost.

Kování:

BAYERWALD® dřevěná okna H90+ jsou ve standardním provedení dodávána s 11-ti bodovým bezpečnostním kováním s trezorovým zavěšením, které je uloženo plně zakrytě. Trezorový závěs oken je naším světovým patentem. Okenní klička je vybavena bezpečnostním tlačítkem. Díky tomuto kování je vedle enormní odolnosti proti vloupání dosaženo výrazného zlepšení všech důležitých vlastností oken (viz popis dle nejdůležitějších kritérií). Samozřejmostí je pojistka proti chybné manipulaci a zvedák okenního křídla v zavřeném stavu. Kování odzkoušeno na třídu odolnosti WK1 – ve standardním provedení bez příplatku.

Okapnice:

Odvod vody je zajištěn velkoprostorovou okapnicovou lištou s integrovaným těsněním a kotvenou bez použití šroubů. Křídlová okapnice chrání spodní část okenního křídla.

Zasklení:

BAYERWALD® dřevěné okno H90+ standardně vybaveno izolačním trojsklem vlastní výroby s koeficientem tepelné propustnosti Ug = 0,5 Wm2K. Distanční meziskelní rámeček z nerezové oceli zlepšuje tepelně izolační vlastnosti a ještě více omezuje tvorbu kondenzátu na vnitřní straně oken.

Těsnění:

Standardní provedení obsahuje speciální trojí, v rozích přesně doléhající těsnění z vysokou tvarovou pamětí na optimálních místech (1 x rám, 2x křídlo).


Kontakt

LIMAGROUP s.r.o.
Otakarova 222/11
140 00 Praha 4

mobil: 775 386 377 -9
info@limagroup.cz

POZOR ZMĚNA KONTAKTU A OTVÍRACÍ DOBY.

Z provozních důvodů je dočasně omezena provozní doba takto:
Po,St 9-17 (jiné hodiny a dny pouze po předchozí domluvě)
Pro tel. komunikaci užívejte pouze mobilní čísla (pevná linka zrušena)!!!

Odběr novinek Limagroup