• Plastová a dřevěná okna

  Plastová a dřevěná okna z německého profilu VEKA, okna pro rodinné i bytové domy, špaletová okna, kvalitní bezpečnostní kování …

 • Dveře Heroal

  Dřevohliníkové dveře a vstupní portály Heroal pro Váš dům i pro panelové domy a jako vchodové dveře pro Vaší firmu …

 • Kvalitní doplňky

  Na naše okna montujeme jen ty nejkvalitnější doplňky – například bezpečnostní kování MACO nebo kliky HOPPE Secustik

 • Interiérové dveře

  Jako doplněk pro Váš interiér dveře od předního českého výrobce SOLODOOR

Interierové dveře

Interiérové dveře SOLODOOR

Rádi Vám s výběrem dveří pomůžeme v naší vzorkovně na adrese Otakarova 222/11, Praha 4.

 akce-vertigo20cz

KONFIGURÁTOR DVEŘÍ

VIZUALIZACE DVEŘÍ

Rám dveří:

je z masivního smrkového dřeva, je opláštěný lakovanou případně foliovanou deskou nebo dřevotřískovou deskou s CPL fólií. Výhodou dveří s CPL fólií je vysoká odolnost proti oděru. Výplň dveří je papírová voština (výhoda: dveře jsou pevné a lehké) nebo s odlehčenou dřevotřískovou deskou (dveře jsou robustnější a odolnější proti nárazu). Výplň u dveří požárně odolných a u dveří požárně bezpečnostních třídy 2 je požárně odolná dřevotřísková deska.

Rozměry dveří:

dveře jsou vyráběny dle ČSN v rozměrech 60,70,80,90,110,124,145/197cm. Dveře o rozměru 110/197cm jsou dodávány pouze jako plné, prosklené nebo s kazetou nelze vzhledem k bezpečnosti vyrobit, dveře 125 a 145/197cm jsou dvoukřídlé. Dveře mohou být vyrobeny i v atypickém rozměru, maximální výška dveří může být 220cm. U modelových řad je možnost výroby atypů dána např. možností výroby atypického rámečku.

U dveří pořárně odolných lze vyrobit atypy při splnění podmínek daných certifikátem.

Rámečky dveří:

u prosklených a kazetových dveří je rámeček obalovaná lišta, u dveří řady SOLO, OTAVA s povrchem CPL fólie je rámeček z masívu. Kazeta je ze stejného materiálu jako povrch dveří, pro názornost je ve vyobrazení dveří kazeta odlišena tmavším odstínem.

Prosklení:

standardně je dodáváno sklo kůra čirá, za příplatky lze dodat sklo čiré,kůra bronz, činčila čirá, činčila bronz, grossfield, mastercarre, masterpoint, flutesmatt, satinato. Sklo u dveří řady SONET je kalené bezpečnostní, standardně dodávané FLOAT čirý,další skla: PLANIBEL (bronz, šedý, zelený), SATINATO, ORNAMENT (grepi, činčila) a mastercarre.

Podříznutí dveří:

dveře lze podříznout o 2cm, dveře požárně odolné o 5cm. O 5cm lze podříznout i dveře požárně bezpečnostní třídy 2, ale musí se vyjmout a upravit tříbodový zámek. Výjimku tvoří dveře řady SONET – tyto celoskleněné dveře s kaleným sklem nelze podříznout.

Zámky:

běžně se dodává zámek pokojový, je možné dodat WC zámek ( bez příplatku) i vložkový zámek ( s příplatkem). Zádlab zámku je běžně 60 mm, u dveří do obkladu kovových zárubní musí být hloubka zádlabu 80 mm. Rozteč zámku je 72 mm, u dveří požárně odolných je rozteč 90 mm.

Panty:

dodávají se panty stříbrné, lze si objednat panty s povrchem bronz, s povrchem satinovaný nikl a mosaz.

 

 

n-hladke_kopie n-styl5 n-otavavelka n-solo1(1) n-song5(1) n-sonet(1) solodoor

 

 

 

 


Kontakt

POZOR – OD 1.2.2018 UZAVŘENA VZORKOVNA PRAHA 4 !!! 

(nové prostory hledáme)

 

 

LIMAGROUP s.r.o.

Mukařovského 1985/5

155 00 Praha 5

mobil: 775 386 377-8

mail: info@limagroup.cz

Otvírací doba: 

Po-Pá  8,00h – 18,00h po předchozí tel. dohodě

Odběr novinek Limagroup